Strona główna
Oferta
Wesele
Komunia i chrzciny
Konferencje
Sylwester
Studniówka
Propozycje na wesele
Galeria
Kontakt


"Allegra"
Sala Bankietowa
Gierczyce 127
32-744 Łapczyca
tel. kom. 0502 36 60 72
tel. 014 612 73 18
allegra@allegra.com.pl

Propozycje na wesele
Chleb i sól na powitanie oraz ozdobne kieliszki - szampanówki dla Państwa Młodych

"Szampan" na powitanie dla każdego gościa weselnego


Zupa

Danie obiadowe - danie gorące główne + dodatkowe mięsa do obiadu

Deser

I danie gorące

II danie gorące

III danie gorące

IV danie gorące

Tort weselny w oprawie zimnych ogni

Zimna płyta: półmisek wędlin, galaretki wieprzowe i drobiowe, mięso w galarecie, sałatki (3 do wyboru), sosy (2 do wyboru), śledzie (2 do wyboru), pieczywo na stołach. Wszystko uzupełniane na bieżąco.

Napoje gorące: kawa i herbata (bez ograniczeń)

Napoje zimne:  pepsi, mirinda, 7 up, napoje Tymbark, woda mineralna gazowana i niegazowana, soki owocowe (wszystkie napoje bez ograniczeń, uzupełniane na bieżąco)

Ciasta i ciasteczka oraz owoce na stoły (uzupełniane na bieżąco)


Menu  ustalane jest indywidualnie najpóźniej 1,5 tygodnia przed weselem. Na Państwa życzenie istnieje możliwość indywidualnego doboru potraw z długiej listy dań do wyboru.


Opcje dodatkowe odpłatne: dodatkowe dania, przystawki,  prosię płonące lub udziec płonący serwowane przez kucharza na sali (można też zamówić wymiennie zamiast jednego z dań gorących I-III), stół wiejski, fontanna czekoladowa, fontanna alkoholowa, otwarty drink bar, usługi barmana, możliwość zorganizowania grilla na zewnątrz.


Istnieje możliwość podpięcia beczki z piwem do naszego roll baru (nieodpłatnie).


Nie pobieramy korkowego, serwowanie alkoholu przez kelnerów w cenie.


Do wyboru mamy stoły prostokątne 8 osobowe i stoły okrągłe 12 osobowe oraz białe pokrowce na krzesła z kokardami z organzy w wybranym kolorze (pokrowce płatne 4 zł/1 szt.).


Do dyspozycji Młodej Pary mamy pokój (gratis) z dużym sejfem a dla pozostałych gości - 8 pokoi (dwu i trzyosobowych) dla 20 osób w naszych pokojach gościnnych Allegra.


Zapewniamy dekorację sali i stołów zgodnie z wybranym kolorem, świece w świecznikach, serwetki, świeże róże. Dla klientów, którzy chcą mieć własne dekoracje kwiatowe możemy nieodpłatnie wypożyczyć flakony lub stojaki.


Można u nas zorganizować pokaz sztucznych ogni lub puszczanie lampionów.  Dla naszych gości mamy dwa parkingi, tereny zielone wokół sali, staw, oczko wodne i taras z pięknym widokiem na okolicę.

Ceny w 2016 i w 2017 r.

Cena średnia zestawu weselnego  to 185 zł od osoby dorosłej, natomiast  za poprawiny  od 65 zł do 100 zł.   

Od początku listopada do końca kwietnia oraz za wesela organizowane w niedzielę lub inny dzień tygodnia niż sobota, cena za zorganizowanie przyjęcia weselnego jest niższa o  10 zł od osoby i wynosi   - 175 zł/ osobę dorosłą.

Dzieci  - połowa ceny.


 
Zapewniamy znakomitą polską kuchnię domową, szeroki wybór dań gorących, w ofercie mamy: przekąski, sałatki, ciasta i ciasteczka, torty, owoce i napoje.

 

Tworzenie stron www - Copyright SystemArt