Strona główna
Oferta
Wesele
Komunia i chrzciny
Konferencje
Sylwester
Studniówka
Propozycje na wesele
Galeria
Kontakt


"Allegra"
Sala Bankietowa
Gierczyce 127
32-744 Łapczyca
tel. kom. 0502 36 60 72
tel. 014 612 73 18
allegra@allegra.com.pl

Propozycje na wesele
Chleb i sól na powitanie oraz ozdobne kieliszki - szampanówki dla Państwa Młodych

"Szampan" na powitanie dla każdego gościa weselnego


Zupa

Danie obiadowe - danie gorące główne + dodatkowe mięsa do obiadu

Deser

I danie gorące

II danie gorące

III danie gorące

IV danie gorące

Tort weselny w oprawie zimnych ogni

Zimna płyta: półmisek wędlin, galaretki wieprzowe i drobiowe, mięso w galarecie, sałatki (3 do wyboru), sosy (2 do wyboru), śledzie (2 do wyboru), pieczywo na stołach. Wszystko uzupełniane na bieżąco.

Napoje gorące: kawa i herbata (bez ograniczeń)

Napoje zimne:  pepsi, mirinda, 7 up, napoje Tymbark, woda mineralna gazowana i niegazowana, soki owocowe (wszystkie napoje bez ograniczeń, uzupełniane na bieżąco)

Ciasta i ciasteczka oraz owoce na stoły (uzupełniane na bieżąco)


Menu  ustalane jest indywidualnie najpóźniej 1,5 tygodnia przed weselem. Na Państwa życzenie istnieje możliwość indywidualnego doboru potraw z długiej listy dań do wyboru.


Opcje dodatkowe odpłatne: dodatkowe dania, przystawki,  prosię płonące lub udziec płonący serwowane przez kucharza na sali (można też zamówić wymiennie zamiast jednego z dań gorących I-III), stół wiejski, fontanna czekoladowa, fontanna alkoholowa, otwarty drink bar, usługi barmana, możliwość zorganizowania grilla na zewnątrz.


Istnieje możliwość podpięcia beczki z piwem do naszego roll baru (nieodpłatnie).


Nie pobieramy korkowego, serwowanie alkoholu przez kelnerów w cenie.


Do wyboru mamy stoły prostokątne 8 osobowe i stoły okrągłe 12 osobowe oraz białe pokrowce na krzesła z kokardami z organzy w wybranym kolorze (pokrowce płatne 4 zł/1 szt.).


Do dyspozycji Młodej Pary mamy pokój (gratis) z dużym sejfem a dla pozostałych gości - 8 pokoi (dwu i trzyosobowych) dla 20 osób w naszych pokojach gościnnych Allegra.


Zapewniamy dekorację sali i stołów zgodnie z wybranym kolorem, świece w świecznikach, serwetki, świeże róże. Dla klientów, którzy chcą mieć własne dekoracje kwiatowe możemy nieodpłatnie wypożyczyć flakony lub stojaki.


Można u nas zorganizować pokaz sztucznych ogni lub puszczanie lampionów.  Dla naszych gości mamy dwa parkingi, tereny zielone wokół sali, staw, oczko wodne i taras z pięknym widokiem na okolicę.


Cena średnia zestawu weselnego  w 2015 r. i w 2016 r. to 185 zł od osoby dorosłej, natomiast  za poprawiny 100 zł.   

Od początku listopada do końca kwietnia oraz za wesela organizowane w niedzielę lub inny dzień tygodnia niż sobota, cena za zorganizowanie przyjęcia weselnego jest niższa o  10 zł od osoby i wynosi w 2015 r. i w 2016 r.  - 175 zł/1 osobę.

Dzieci  - połowa ceny.


 
Zapewniamy znakomitą polską kuchnię domową, szeroki wybór dań gorących, w ofercie mamy: przekąski, sałatki, ciasta i ciasteczka, torty, owoce i napoje.

 

Tworzenie stron www - Copyright SystemArt